Projekt Eellugu Marsruut Uudised Toetajad Rentimine Külalisteraamat Logi Meedia Üles Avalehele

 
Lennuki logiraamat (08.04.2000) < EELMINE | JÄRGMINE >
 
 
Sideseansi toimumise aeg:   22.25 UTC
Koordinaadid: ° °
Kurss:
Tuule tugevus: m/s
Tuule suund:
Laine kõrgus: m
Nähtavus: miili
Õhurõhk: mb

Lennuk seisab endiselt Valdivias. Hoorni väsimus on välja puhatud ning laev klaaritud ja kuivatatud.
Esialgse kava kohaselt plaanisime homme jätkata reisi Valparaiso suunas, paraku on meie teele veerenud ootamatu takistus - pidime siin uuendama oma Tshiilis viibimise luba, kuid ametimees, kel on õigus seda teha, asub parasjagu tähtsal nõupidamisel pealinnas ning naaseb alles teisipäeval. Seega tuleb meil veel paar päeva kohaliku jahtklubi külalislahkust nautida.
Tänase päeva olulisim sündmus Lennuki pardal oli rahvaloendus. Nimelt saime täiesti juhuslikult teada, et kodumaal parasjagu selline aktsioon käimas on. Kapten kutsus kokku meeskonna koosoleku ning ühiselt leiti, et oleks äärmiselt kahetsusväärne, kui me jääksime kirja panemata. Rahvaloendajaks valiti juriidilise kõrgharidusega kolmas tüürimees. Kapten palus meeskonnal olla loendaja vastu abivalmis ja panna kinni kurjad koduloomad. Seejärel asus loendaja viivitamatult oma ülesandeid täitma, käis kajutist kajutisse ning õige pea olid tulemused teada. Siinkohal teemegi need teatavaks ning loodame, et kompetentsed organid need üles märgivad.
Loendati seitse eesti soost meeskodanikku (6 abielus ja 1 vallaline) vanuses 33-44 aastat. Kõigi loendatute ajutiseks elukohaks on jahtlaev Lennuk ning hobiks purjetamine.

 

<< TAGASI

  © Thetis MTÜ; 1999, kõik õigused reserveeritud.