Projekt Eellugu Marsruut Uudised Toetajad Rentimine Külalisteraamat Logi Meedia Üles Avalehele

 
Lennuki logiraamat (06.04.2000) < EELMINE | JÄRGMINE >
 
 
Sideseansi toimumise aeg:   23.55 UTC
Koordinaadid: ° °
Kurss:
Tuule tugevus: m/s
Tuule suund:
Laine kõrgus: m
Nähtavus: miili
Õhurõhk: mb

Lennuki meeskonna vintsutused on selleks korraks lõppenud - eile keskpäeval andsime otsad hubase ja külalislahke Valdivia jahtklubi (Tshiili vanim, asutatud 1912) kaisse.
Valdivia, mis muidu on Tshiili üks niiskemaid paiku, võttis meid vastu tõelise kuldse varasügisese ilmaga, päike paistis ja sooja oli üle 20 kraadi. See oli tõeliseks kosutuseks meie läbivettinud kontidele ja laeva sisemusele. Kõik enamvähem liikuv tassiti kaldale ja tekile kuivama, nii et eemalt võis meie olemine paista tõelise mustlaslaagrina. Kohalike imetlusobjektiks olid põhiliselt meie kuulsad mereteemalised lapitekid.
Kui meie maine vara oli kuivama sätitud ja mustus dushi all maha nühitud, suundusime linnaga tutvuma. See osutus äärmiselt mõnusaks paigaks, mida ilmestavad saksa mõjutustega puitarhitektuur ja rohke rohelus. Aega-ajalt on tunne, nagu kõnniks Tartus - Valdivia asub samuti jõe ääres. Siin on umbes 100 000 elanikku, suur ja kuulus ülikool ning Vaim. Viimast pole küll keegi näinud aga see on tunnetatav.
Seoses randumisega lõpetati eile ka Konsrvfest ning taas saame avaldada ühe edetabeli, seekord konservide populaarsuse top 3:
1. Sprotid - valmistaja kahjuks teadmata, Aarne Haapsalust tõi. (Kui valmistaja teada saame, anname märku).
2. Tuulehaug - AS Hiiu Kalur
3. Plov - AS AP&Ko

 

<< TAGASI

  © Thetis MTÜ; 1999, kõik õigused reserveeritud.